Scott Scale 960
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Rama | Scale Aluminium 6061, rury specjalnie cieniowane, Systemem Integracji Przewodów Syncros / stożkowa główka, BB92 / Interfejs UDH / 12x148mm z linią łańcucha 55mm |
| Widelec | FOX 32 Float Rhythm Grip, 3-tryby / Oś 15x110mm QR / 44mm offset / Stożkowa rura sterowa / blokada / Regulacja tłumienia / 100mm skoku |
| Przerzutka tylna | SRAM NX Eagle 12 biegów |
| Ilość biegów | 12 |
| Manetki | SRAM SX Eagle Trigger |
| Mechanizm korbowy | SRAM NX Eagle DUB, 55mm CL / 32T |
| Hamulec przód | Shimano MT401 tarczowe, Shimano SM-RT10 CL / 180/F i 160/R |
| Hamulec tył | Shimano MT401 tarczowe, Shimano SM-RT10 CL / 180/F i 160/R |
| Kaseta/wolnobieg | SRAM SX-PG1210 / 11-50 T4 |
| Opony | Maxxis Rekon Race / 2.4” / 60TPI |
| Obręcze | Syncros R27 / 32H / 27mm |
| Wspornik kierownicy | Syncros Alloy 6061, oversized 31.8mm / 1 1/8” / 6° angle |
| Siodło | Syncros Belcarra Regular 2.5 |
| Wspornik siodła | Syncros / 31.6x400mm |
| Piasta przód | Formula CL-811 / 15x110mm |
| Piasta tył | Formula CL-3248 / 12x148mm |