Scott Scale 940*
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Rama | Scale. Specjalnie cieniowane rury z aluminium 6061, System Integracji Przewodów Syncros BB92, oś QR 5x141mm z linią łańcucha 55mm |
| Widelec | RockShox Judy Silver TK sprężynowy QR, 51mm offset, Blokada / Regulacja tłumienia, 100mm skoku |
| Przerzutka tylna | Shimano Deore RD-M6100 SGS Shadow Plus, 12 biegów |
| Ilość biegów | 12 |
| Manetki | Shimano Deore SL-M6100-R, Rapidfire Plus |
| Mechanizm korbowy | Shimano FC-MT512-1 55mm CL, 32T |
| Hamulec przód | Shimano MT200 hydrauliczne |
| Hamulec tył | Shimano MT200 hydrauliczne |
| Kaseta/wolnobieg | Shimano Deore CS-M6100-12, 10-51 T |
| Opony | Maxxis Rekon Race, 29x2.4", EXO, Tubeless Ready |
| Obręcze | Alex X-25/ 32H, 25mm Tubeless ready |
| Wspornik kierownicy | Syncros Aluminium 6061 oversized 31.8mm, 1 1/8", 6° podniesienia |
| Siodło | Syncros Belcarra Regular 2.5 |
| Wspornik siodła | Syncros Aluminium 6061 oversized 31.8mm, 1 1/8", 6° podniesienia |
| Piasta przód | Formula CL-51 |
| Piasta tył | Formula CL-541M, 5x141mm, Micro Spline |
| Wyposażenie dodatkowe | dzwonek |