Scott Contrail 400*
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Rama | KIDS24 V-Brake, specjalnie cieniowane aluminium 6061, częściowo wewnętrzne CBR, BB68, hak SCOTT, PM |
| Widelec | KIDS24, sztywny AL6061, V-Brake |
| Przerzutka tylna | Shimano Tourney RD-TY300 7 biegów |
| Ilość biegów | 7 |
| Manetki | Shimano SL-RV300-7R Revo Shifter |
| Dźwignie hamulca | Tektro TS325A, dedykowane dla dzieci |
| Mechanizm korbowy | Prowheel, aluminiowa korba 130mm, 30T, narrow QF, z podwójną osłoną PVG |
| Hamulec przód | Tektro V-Brake |
| Hamulec tył | Tektro V-Brake |
| Kaseta/wolnobieg | Shimano CS-HG200-7 12-32T, 7-biegów |
| Opony | Kenda K1227 Booster, 24x1 75", 30TPI |
| Obręcze | Alloy 21mm anodized black, V-Brake |
| Wspornik kierownicy | LEADTEC Alloy 50mm, +10°, obejma 25.4 |
| Siodło | Syncros KIDS III ze sztycą 27 2mm |
| Piasta przód | Formula, 20H, 5x100mm |
| Piasta tył | Formula, 24H, 5x135mm |
| Wyposażenie dodatkowe | dzwonek |