Scott Contessa Scale 930*
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Rama | Scale Aluminium 6061, rury specjalnie cieniowane, Systemem Integracji Przewodów Syncros / stożkowa główka, BB92 / Interfejs UDH / 12x148mm z linią łańcucha 55mm |
| Widelec | RockShox Judy Silver TK Solo Air, Oś 15x110mm QR / 42mm offset / Stożkowa rura sterowa / blokada / Regulacja tłumienia / 100mm skoku |
| Przerzutka tylna | Shimano SLX RD-M7100 SGS, Shadow Plus / 12 biegów |
| Ilość biegów | 12 |
| Manetki | Shimano Deore SL-M6100-R / Rapidfire Plus |
| Mechanizm korbowy | Praxis Cadet M24, 55mm CL / 30T |
| Hamulec przód | Shimano MT201 tarczowe, Shimano SM-RT10 CL / 180/F |
| Hamulec tył | Shimano MT201 tarczowe, Shimano SM-RT10 CL 160/R |
| Kaseta/wolnobieg | Shimano Deore CS-M6100-12 / 10-51 T |
| Opony | Maxxis Rekon Race / 2.4” / 60TPI |
| Obręcze | Syncros R27 / 32H / 27mm |
| Wspornik kierownicy | Syncros Alloy 6061, oversized 31.8mm / 1 1/8” / 6° angle |
| Siodło | Syncros Savona 2.5 V-Concept |
| Wspornik siodła | Syncros / 31.6x400mm |
| Piasta przód | Shimano HB-MT410-B CL / 15x110mm |
| Piasta tył | Shimano FH-MT410-B CL / 12x148mm / Micro Spline |
| Wyposażenie dodatkowe | dzwonek |