Scott Contessa Active 40 Cu 29*
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Rama | Contessa Active seria 700/900 / Specjalnie cieniowane rury z aluminium 6061 / OLD 135mm / BSA73, wewnętrzne prowadzenie przewodów zmiany biegów / wymienny hak |
| Widelec | Suntour XCT30-HLO, Hydrauliczna blokada / 100mm skoku |
| Przerzutka tylna | Shimano CUES 9 |
| Ilość biegów | 9 |
| Manetki | Shimano SL-M2010, R-fire plus / dwukierunkowa ze wskaźnikiem biegu |
| Mechanizm korbowy | Shimano FC-MT2102, 2-piece Design / 36X22 |
| Hamulec przód | Tektro HDM276 / Hydrauliczne, tarczowe, Tektro / mocowanie na 6 śrub / P&T 160mm |
| Hamulec tył | Tektro HDM276 / Hydrauliczne, tarczowe, Tektro / mocowanie na 6 śrub / P&T 160mm |
| Kaseta/wolnobieg | Shimano CS-HG200-9 / 11-46T |
| Opony | Kenda Booster, 2.4” / 30TPI |
| Obręcze | Syncros X-20 Disc, 32H / czarne |
| Wspornik kierownicy | Syncros 3.0 / 7° / czarny |
| Siodło | Syncros Savona 2.5 V-Concept |
| Wspornik siodła | Syncros 3.0, 31.6mm / 350mm / czarna |
| Piasta przód | Formula DC-19 FQR Disc |
| Piasta tył | Formula DC-25 8s RQR Disc |
| Wyposażenie dodatkowe | dzwonek |