Scott Contessa 24
Cena regularna:
2 169,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Rama | Contessa 24 Junior, Aluminium 6061, półzintegrowana główka, obniżona górna rura / niski przekrok, hak SCOTT / V-Brake |
| Widelec | SR Suntour XCT-JR 24, 50mm skoku, zestaw miękkich sprężyn |
| Przerzutka tylna | Shimano RD-TX800 Tourney, 8 biegów |
| Ilość biegów | 8 |
| Manetki | Shimano SL-RS45-8R, Revo Shifter |
| Dźwignie hamulca | Tektro TS325A |
| Mechanizm korbowy | Prowheel / aluminiowe ramiona 140mm, 32T / z podwójną osłoną zębatki |
| Hamulec przód | Lee-Chi TX-119L, dedykowane dla dzieci |
| Hamulec tył | Lee-Chi TX-119L, dedykowane dla dzieci |
| Kaseta/wolnobieg | SunRace CSM55, 8 biegów / 11-34T |
| Opony | Kenda K1227 Booster / 24x2.2” / 30TPI |
| Obręcze | Alex C-1000 |
| Wspornik kierownicy | LEADTE C LCS-7130, 50mm / obejma 25.4mm |
| Siodło | Syncros Youth |
| Wspornik siodła | Alloy / 26.8mm / 300mm |
| Piasta przód | KT-A55F / QR |
| Piasta tył | KT-A52R / QR |
| Pedały | plastikowe |
| Wyposażenie dodatkowe | dzwonek |