Scott Contessa 24 Disc
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Rama | Scale 24 Disc Junior, Aluminium 6061 / główka półzintegrowana, hak SCOTT / IS |
| Widelec | SR Suntour XCT-JR 24 Disc, 50mm skoku, zestaw miękkich sprężyn |
| Przerzutka tylna | Shimano RD-TX800 Tourney, 8 biegów |
| Ilość biegów | 8 |
| Manetki | Shimano SL-RS45-8R, Revo Shifter |
| Dźwignie hamulca | Tektro TS325A |
| Mechanizm korbowy | Prowheel / Aluminiowa korba 140mm, 32T / w/CG PVG double cover |
| Hamulec przód | Tektro SCM-02, Mechaniczne. Tarcze 160mm |
| Hamulec tył | Tektro SCM-02, Mechaniczne. Tarcze 160mm |
| Kaseta/wolnobieg | SunRace CSM55, 8 Speed / 11-34T |
| Opony | Kenda K1227 Booster / 24x2.2” / 30TPI |
| Obręcze | Alex C-1000 Disc |
| Wspornik kierownicy | LEADTE C LCS-7130, 50mm / obejma 25.4mm |
| Siodło | Syncros Youth |
| Wspornik siodła | Alloy / 26.8mm / 300mm |
| Piasta przód | Formula DC-19-F / QR |
| Piasta tył | Formula DC-25-7-R / QR |
| Pedały | plastikowe |
| Wyposażenie dodatkowe | dzwonek |