Romet Sonata Eco 28*
Cena regularna:
2 299,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Rama | Aluminium |
| Widelec | Sztywny |
| Przerzutka tylna | Shimano Tourney RD TY21 - 6 biegów |
| Ilość biegów | 6 |
| Manetki | Shimano SL-RS35 - 6 biegów |
| Mechanizm korbowy | Cyclone CTL-3-101 38T / 170mm |
| Hamulec przód | V-brake |
| Hamulec tył | V-brake |
| Opony | 28x1.75" |
| Obręcze | Aluminiowe dwukomorowe |
| Wspornik kierownicy | Aluminiowy |
| Siodło | Romet City |
| Wspornik siodła | Aluminiowa 27,2mm / 300mm |
| Piasta przód | Joytech 433 |
| Piasta tył | Joytech 434 |
| Wyposażenie dodatkowe | błotnik, bagażnik, podpórka,oświetlenie, kosz |