Romet Rambler Dirt 24*
Cena regularna:
1 849,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Rama | aluminium |
| Widelec | Amortyzowany |
| Przerzutka tylna | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Przerzutka przednia | Shimano Tourney FD-TY300/FALCON |
| Ilość biegów | 21 |
| Manetki | Shimano ST-EF41 3x7 speed |
| Mechanizm korbowy | Cyclone CTL-3-324 42/34/24T 152mm |
| Hamulec przód | tarczowy mechaniczny |
| Hamulec tył | tarczowy mechaniczny |
| Kaseta/wolnobieg | Shimano MF-TZ500 14-28T, 7 biegów |
| Opony | 24×1,90 |
| Obręcze | Aluminiowe dwukomorowe |
| Wspornik kierownicy | Aluminiowy 60mm |
| Siodło | Romet Kid |
| Wspornik siodła | Aluminiowa 27,2mm / 300mm |
| Piasta przód | Aluminiowa |
| Piasta tył | Aluminiowa |
| Wyposażenie dodatkowe | dzwonek |