Romet Rambler 20 Fit*
Cena regularna:
1 599,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Rama | Aluminium |
| Widelec | Amortyzowany |
| Przerzutka tylna | Shimano RD-FT35 |
| Ilość biegów | 6 |
| Manetki | Shimano Revoshift RS-35 6 speed |
| Mechanizm korbowy | Cyclone CTL-3-101 36T 127mm |
| Hamulec przód | Tarczowy mechaniczny |
| Hamulec tył | Tarczowy mechaniczny |
| Kaseta/wolnobieg | Shimano MF-TZ500 14-28T 6 speed |
| Opony | 20×1,90 |
| Obręcze | Aluminiowe dwukomorowe |
| Wspornik kierownicy | Stalowy 60mm/180mm |
| Siodło | Romet |
| Wspornik siodła | Aluminiowa 27,2mm/250mm |
| Piasta przód | Aluminiowa |
| Piasta tył | Aluminiowa |
| Wyposażenie dodatkowe | dzwonek |