Romet Panda 2*
Cena regularna:
1 699,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Rama | alu 6061 |
| Widelec | Sztywny |
| Przerzutka tylna | Shimano Nexus 3 speed |
| Ilość biegów | 3 |
| Manetki | SHIMANO NEXUS 3 |
| Mechanizm korbowy | Cyclone CTL-3-324 38T 152 mm |
| Hamulec przód | V-brake Alhonga HJ-811AD7 aluminiowy |
| Hamulec tył | torpedo-nożny |
| Kaseta/wolnobieg | 18T |
| Opony | 24×1,75 |
| Wspornik kierownicy | 40 mm 180 mm |
| Siodło | Romet Kid |
| Wspornik siodła | Aluminiowa 27,2 mm 300 mm |
| Piasta przód | Shimano DHC3000 |
| Piasta tył | Shimano Nexus SG-3C41 3 speed |
| Wyposażenie dodatkowe | błotniki, bagażnik, oświetlenie, podpórka, dzwonek |