Romet Orkan*
Cena regularna:
1 999,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Rama | 28" / alu 6061 |
| Widelec | amortyzowany |
| Przerzutka tylna | Shimano Acera RD-M310 |
| Przerzutka przednia | Shimano FD-TY510 |
| Ilość biegów | 21 |
| Manetki | Shimano ST-EF41 3x7 speed |
| Mechanizm korbowy | Shimano FC-M301 48/38/28 170/175 mm |
| Hamulec przód | V-brake Alhonga HJ-811AD7 aluminiowy |
| Hamulec tył | V-brake Alhonga HJ-811AD7 aluminiowy |
| Kaseta/wolnobieg | 14-28T 7 speed |
| Opony | 700×42 |
| Obręcze | aluminiowe dwukomorowe |
| Wspornik kierownicy | aluminiowy 90 mm |
| Siodło | Vader |
| Wspornik siodła | aluminiowa 31,6 mm 350 mm |
| Piasta przód | JoyTech D433 |
| Piasta tył | JoyTech D434 |
| Wyposażenie dodatkowe | dzwonek |