Romet Orkan 4D*
Cena regularna:
2 999,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Rama | 28" / alu 6061 |
| Widelec | SR Suntour NEX DS |
| Przerzutka tylna | Shimano Alivio RD-T4000 |
| Przerzutka przednia | Shimano FD-TY710 |
| Ilość biegów | 27 |
| Manetki | Shimano ST-EF505 3x9 speed |
| Mechanizm korbowy | Shimano Altus FC-M371 48/36/26 170/175 mm |
| Hamulec przód | Shimano BR-MT200 post mount hydrauliczny |
| Hamulec tył | Shimano BR-MT200 post mount hydrauliczny |
| Kaseta/wolnobieg | Shimano CS-HG200 11-32T 9 speed |
| Opony | 700×42 |
| Obręcze | aluminiowe dwukomorowe |
| Wspornik kierownicy | alu. regulowany TDS-D299 N-8 31,8 mm 105 mm |
| Siodło | Vader |
| Wspornik siodła | aluminiowa 30,9 mm 350 mm |
| Piasta przód | Shimano HB-TX505 |
| Piasta tył | Shimano FH-TX505 |
| Wyposażenie dodatkowe | dzwonek |