Romet Orkan 3D*
Cena regularna:
2 699,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Rama | Aluminium |
| Widelec | Suntour NEX 63mm |
| Przerzutka tylna | Shimano Alivio RD-T4000 |
| Przerzutka przednia | Shimano FD-TY710 |
| Ilość biegów | 24 |
| Manetki | Shimano ST-EF500 3x8 biegi |
| Mechanizm korbowy | Shimano Tourney FC-M301 48/38/28T 170mm/175mm |
| Hamulec przód | Shimano BR-TX805 tarczowy mechaniczny |
| Hamulec tył | Shimano BR-TX805 tarczowy mechaniczny |
| Kaseta/wolnobieg | Shimano CS-HG200 12-32T, 8 biegów |
| Opony | 700x42C |
| Obręcze | Aluminiowe dwukomorowe |
| Wspornik kierownicy | Regulowany TDS-D299 N-8 31,8mm/105mm |
| Siodło | Romet |
| Wspornik siodła | Aluminiowa 30,9mm / 350mm |
| Piasta przód | Aluminiowa |
| Piasta tył | Aluminiowa |
| Wyposażenie dodatkowe | dzwonek |