Romet Mustang M1*
Cena regularna:
3 099,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Rama | 29" / alu 6061 X-lite |
| Widelec | SR Suntour XCT HLO 100 mm |
| Przerzutka tylna | Shimano Acera RD-M3020 SGS |
| Przerzutka przednia | Shimano Altus FD-M315 |
| Ilość biegów | 16 |
| Manetki | Shimano SLM-315 2x8 biegów |
| Mechanizm korbowy | Shimano Tourney FC-M315 36-22T 170mm |
| Hamulec przód | Shimano BL-MT200/BR-M200 hydrauliczny |
| Hamulec tył | Shimano BL-MT200/BR-M200 hydrauliczny |
| Kaseta/wolnobieg | Shimano CS-HG31 11-34T, 8 biegów |
| Obręcze | aluminiowe dwukomorowe |
| Wspornik kierownicy | Romet aluminiowy 90mm/31,8mm |
| Siodło | Romet |
| Wspornik siodła | Romet aluminiowa 31,6mm / 300mm |
| Piasta przód | Shimano HB-TX500 9mm / 100mm |
| Piasta tył | Shimano FH-TX505 9mm / 135mm |
| Wyposażenie dodatkowe | dzwonek |