Romet Gazela 6*
Cena regularna:
3 299,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Rama | Aluminium |
| Widelec | Suntour NEX DS 700 C |
| Przerzutka tylna | Shimano Alivio |
| Przerzutka przednia | Shimano TY510 |
| Ilość biegów | 21 |
| Manetki | Shimano ST-EF505 3x7 s |
| Mechanizm korbowy | Shimano FC-TY301 48/38/28T 170 mm |
| Hamulec przód | Shimano BR-MT200 |
| Hamulec tył | Shimano BR-MT200 |
| Kaseta/wolnobieg | Shimano CS-HG200-8 12-32 |
| Opony | Rubena |
| Obręcze | Aluminiowe dwukomorowe |
| Wspornik kierownicy | aluminiowy regulowany MTS-C297 90 mm |
| Siodło | RIO |
| Wspornik siodła | aluminiowa 30,9 mm 300 mm |
| Piasta przód | Shimano 3D37 Dynamo hub |
| Piasta tył | Shimano TX505-8 |
| Wyposażenie dodatkowe | błotniki, bagażnik, oświetlenie, podpórka, dzwonek |