Romet Gazela 6*
Cena regularna:
3 299,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Rama | alu 6061 |
| Widelec | SR Suntour NEX DS |
| Przerzutka tylna | Shimano Alivio RD-T4000 |
| Przerzutka przednia | Shimano FD-TY510 |
| Ilość biegów | 24 |
| Manetki | Shimano ST-EF505 3x8speed |
| Mechanizm korbowy | Shimano FC-TY301 48/38/28T 170 mm |
| Hamulec przód | Shimano BR-MT200 hydrauliczny |
| Hamulec tył | Shimano BR-MT200 hydrauliczny |
| Kaseta/wolnobieg | Shimano CS-HG200 12-32T 8 speed |
| Opony | Michelin Protek BR 700×35C |
| Obręcze | aluminiowe dwukomorowe |
| Wspornik kierownicy | aluminiowy MTS-C297 90 mm |
| Siodło | Selle Royal / Selle Bassano |
| Wspornik siodła | aluminiowa amortyzowana 30,9 mm 300 mm |
| Piasta przód | Shimano prądnica DH-3D37 |
| Piasta tył | Shimano FH-TX505 centerlock |
| Wyposażenie dodatkowe | błotniki, bagażnik, oświetlenie, podpórka, dzwonek |