Romet Gazela 3*
Cena regularna:
2 599,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Rama | aluminiowa 6061 |
| Widelec | amortyzowany |
| Przerzutka tylna | Shimano Acera RD-M3020 |
| Przerzutka przednia | Shimano FD-TY510 |
| Ilość biegów | 21 |
| Manetki | Shimano ST-EF500 3x7 biegów |
| Mechanizm korbowy | Shimano FC-TY301 48/38/28T 170mm |
| Hamulec przód | V-brake |
| Hamulec tył | V-brake |
| Kaseta/wolnobieg | Shimano MF-TZ500 14-28T, 7 biegów |
| Opony | Mitas Hook 700x40C |
| Obręcze | Aluminiowe dwukomorowe |
| Wspornik kierownicy | MTS-C297 90mm/180mm |
| Siodło | Selle Royal 5094 |
| Wspornik siodła | Aluminiowa amortyzowana SP-372 30,9 / 300mm |
| Piasta przód | Shimano Nexus DH-C3000 |
| Piasta tył | Aluminiowa |
| Wyposażenie dodatkowe | błotniki, bagażnik, oświetlenie, podpórka, dzwonek |