Romet Gazela 1*
Cena regularna:
2 099,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Rama | alu 6061 |
| Widelec | amortyzowany |
| Przerzutka tylna | Shimano Altus RD-M310 |
| Przerzutka przednia | Shimano FD-TY510 |
| Ilość biegów | 21 |
| Manetki | ST-EF500 3x7 speed |
| Mechanizm korbowy | Shimano FC-TY301 48/38/28T 170 mm |
| Hamulec przód | V-brake Alhonga HJ-811AD7 aluminiowy |
| Hamulec tył | V-brake Alhonga HJ-811AD7 aluminiowy |
| Kaseta/wolnobieg | wolnobieg Shimano MF-TZ500 14-28T 7 speed |
| Opony | 700×35C |
| Obręcze | aluminiowe dwukomorowe |
| Wspornik kierownicy | aluminiowy regulowany 90 mm |
| Siodło | Selle Royal Rio |
| Wspornik siodła | aluminiowa 27,2 mm 300 mm |
| Piasta przód | JoyTech JY-733 aluminiowa |
| Piasta tył | JoyTech JY-734 aluminiowa |
| Wyposażenie dodatkowe | błotniki, bagażnik, oświetlenie, podpórka, dzwonek |