Romet Gazela 0*
Cena regularna:
1 999,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Rama | Aluminium |
| Widelec | Amortyzowany |
| Przerzutka tylna | Shimano Altus RD-M310 |
| Przerzutka przednia | Shimano FD-TY510 |
| Ilość biegów | 21 |
| Manetki | Shimano ST-EF41 3x7 biegów |
| Mechanizm korbowy | Shimano FC-TY301 48/38/28T 170mm |
| Hamulec przód | V-brake |
| Hamulec tył | V-brake |
| Kaseta/wolnobieg | Shimano MF-TZ500 14-28T, 7 biegów |
| Opony | 700x35C |
| Obręcze | Aluminiowe dwukomorowe |
| Wspornik kierownicy | MTS-C297 90mm/180mm |
| Siodło | Selle Royal 6420 |
| Wspornik siodła | Aluminiowa 30,9mm / 350mm |
| Piasta przód | Stalowa |
| Piasta tył | Stalowa |
| Wyposażenie dodatkowe | dzwonek |